25 października, 2021 #Motoryzacja

Używany pojazd na raty – co koniecznie powinno się wziąć pod uwagę?

Zakup dobrego pojazdu to niemały wydatek. Niewiele osób może sobie na niego pozwolić. Z tego względu coraz chętniej wybierana jest prowadzona przez komisy sprzedaż na raty. Takie rozwiązanie wyróżnia się niską ceną i prostotą. Jak działa sprzedaż ratalna pojazdów w salonach dealerskich? Co koniecznie powinno się na ten temat pamiętać? Dlaczego to warto się na to zdecydować?

Samochód z komisu na raty – jak go kupić?

Samochód na raty jest świetną alternatywą dla kupna auta za gotówkę. Dodatkowo jest to rozwiązanie dostępne niemal dla każdego. Wystarczy przejść przez proces przyznania finansowania. Wiele komisów współpracuje z placówkami bankowymi, dzięki czemu można bezpośrednio do nich dostarczyć wszelkie dokumenty.

Aby kupić samochód, wystarczy znaleźć najlepszą ofertę oraz wybrać konkretny model. Następnym krokiem jest dopełnienie formalności. Później wystarczy już tylko otrzymać zgodę na przyznanie finansowania, odebrać kartę pojazdu i fakturę. Nim samochód będzie wydany wymagane jest też zarejestrowanie pojazdu, odebranie. Po wykupieniu ubezpieczenia możliwe jest odebranie kluczyków z salonu.

Czy kupno pojazdu na raty w komisie to najlepsze rozwiązanie?

Pojazd na raty w komisie to dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu nie ma potrzeby płacenia za auto w jednej sumie. Dodatkowo możliwe jest wybranie dowolnego modelu – dostępne są zarówno nowe, jak i używane samochody. Wybierając kredyt samochodowy dokumenty można dostarczyć od razu do salonu dealerskiego, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do banku.

Gdzie można kupić dobry pojazd?

Żeby znaleźć najlepsze samochody i skorzystać z korzystnej oferty, warto wcześniej znaleźć odpowiedni komis. Zdecydowanie ułatwi on otrzymanie finansowania oraz dopasuje najkorzystniejszą, zgodną ze zdolnością kredytową ofertę – konieczne jest tylko posiadanie stałego źródła dochodu. Współcześnie bardzo chętnie wybierana jest firma Prestige ubezpieczenia – auta z komisu na raty, która gwarantuje maksymalnie ograniczone formalności i konkretną umowę. Warto spojrzeć też na wieloletnią obecność w branży i liczbę zadowolonych klientów.

You Might Be Interested In