11 lipca, 2021 #Brak kategorii

Jak dbać o tapicerkę w samochodzie? Kiedy zwrócić się do tapicera?

Masz chęć na renowację obicia foteli samochodowych po kilku latach, nabyłeś pojazd ze uszkodzonym obiciem, a może nosisz się z myślą o zmianie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer działający w regionie Świebodzina (tapicer.com.pl) sprawi, że Twój samochód odzyska dobry wygląd. W tym artykule nakreślimy Ci kwestię tapicerowania foteli i w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  konieczna.

Jak dbać o tapicerkę samochodową?

Gdy dużo podróżujemy z całą rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzaki łatwo o zabrudzenia. Kiedy pojawiają się plamy i brud nie ma potrzeby od razu zmieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych plam możesz wyczyścić we własnym zakresie.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Jeśli zauważysz na nich zanieczyszczenia możesz zastosować płyn do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni powstanie nieładna poświata, ta w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Jeśli fotele zmieniły kolor przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci także możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego samochodu przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz tej usługi na terenie miejscowości Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem. 

Tags :